תוכנית האימונים, סוגי אימונים ותדירות הגעה

נוצר על-ידי מנהל מערכת, השתנה ב Thu, 18 May 2023 ב- 02:08 PM מאת ליבי מוסקוביץ'

תוכנית האימונים של המועדון מתפרסמת בכל 1 לחודש - בפירסום התוכנית תוכלו למצוא תיאור כללי על מה שנעשה במהלך החודש וכן פירוט לגבי מתכונת העבודה בימים השונים במהלך השבוע.


את הפירסום ניתן למצוא ב4 מקומות שונים :
1. באתר שלנו.
2. בעמוד הפייסבוק שלנו - מתפרסם ב1 לחודש.
3. בעמוד האינסטגרם שלנו - מתפרסם ב1 לחודש.
4. באפליקציה - מתפרסם ב1 לחודש (נכנסים ל"עוד" --> Log Book --> מדפדפים ל1 לחודש).

סוגי האימונים השונים :


אינטנס: 

אימון אירובי אינטנסיבי שמשלב את עולם הסיבולת הקלאסי של ריצה, חתירה ואופניים, עם אלמנטים מעולם הקרוספיט. אימון של 30-45 דק’ של עבודה רצופה עם אלמנטים ברמת טכניות נמוכה על מנת לשמור על דופק ומאמץ גבוה לאורך כל האימון.


פאוורבילדינג: 

אימוני הפאוורבילדינג מהווים שילוב מושלם של עולם הקרוספיט ועולם חדר הכושר על מנת ליצור אימון פונקציונאלי ששם דגש מוגבר על עלייה במסת שריר, באמצעות שימוש בתרגילים מורכבים ומבודדים וטכניקות שונות כגון סופר סטים, דרופ סטים, עבודת טמפו ועוד.


הנפות אולימפיות: 

אימון ההנפות האולימפיות מתמקד בתרגילים - Snatch, Clean & Jerk. עבודה על התרגילים הללו בצורתם השלמה והמפורקת מפתחת מרכיבי כושר גופני כמו כוח, כוח מתפרץ, גמישות, קורדינאציה וזריזות.


פלקס:

אימון שמטרתו פיתוח גמישות, תנועתיות, מניעת פציעות ויכולת לנוע בכל טווחי התנועה הטבעיים בצורה נוחה וקלה. האימון מתבצע בעצימות נמוכה, מחזקים את המפרקים השונים, מגדילים בהם את טווחי התנועה האקטיביים והפסיביים ומשפרים את היציבות שלהם.

קבוצת ריצה: 

תוכנית אימונים שבנויה סביב מרחקים קצרים ובינוניים, אינטרוולים, ריצות נפח, ריצות קצב משתנה, ספרינטים ותרגילי חיזוק וליבה שמיועדים לרצים. האימונים מותאמים לכל רמת כושר גופני ואינם דורשים נסיון! 


לאיזה אימונים להגיע?
האימונים הקבוצתיים נוגעים בספקטרום הכי רחב של כושר גופני - במידה ואתם רוצים להתמקד במרכיב כושר ספציפי או במטרה מסוימת, ניתן לבחור את אחד מהאימונים המשלימים המתאימים - אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות המאמנים בנושא.
מתאמנים חדשים - אנחנו ממליצים לכם להתמקד בעיקר באימונים הקבוצתיים, פלקס וריצה על מנת לבנות בסיס חזק ורחב.


כמה פעמים בשבוע עלי להתאמן?
2-3 אימונים בשבוע זוהי ההמלצה הכללית שלנו - אתם צריכים להרגיש איך האימונים משפיעים עליכם ואיך אתם מצליחים לשלב אותם יחד עם חיי היום-יום שלכם.
תדירות אימונים זהו דבר שמשתנה ממתאמן למתאמן ויכול אף להשתנות במהלך החיים על פי אילוצים שונים.
העדיפות היא להגיע בימים קבועים כדי לשמור על ספציפיות והתקדמות.

 האם מאמר זה היה מועיל?

נהדר!

תודה על המשוב

מצטערים! לא יכולנו לעזור

תודה על המשוב

Liquid error: 822: unexpected token at '{ "label": "כתובת הדוא"ל שלך", "type": "email", "name": "helpdesk_ticket[email]", "id": "helpdesk_ticket_email", "required" : "true" } '

ספרו לנו כיצד נוכל לשפר את המאמר הזה!

בחרו לפחות אחת מהסיבות
אימות CAPTCHA נדרש.

המשוב נשלח

אנו מעריכים את המאמץ שלכם וננסה לתקן את המאמר